Wtorek, 19 stycznia 2021r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty

Wydział Podatków i Opłat otwarty

19 listopada, 2020
Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0 Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0

Wydział Podatków i Opłat, zlokalizowany w budynku Urzędu Gminy przy ul. Oświęcimskiej 2, wznowił stacjonarną obsługę klientów.

Tymczasowo zamknięty pozostaje Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska - http://www.zbroslawice.pl/.../Wydzial-Gospodarki.../idn:2297

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.