Wtorek, 6 czerwca 2023r. | Imieniny: Norberta, Laurentego, Bogumila
Pokaż menu

Wyłożenie zmian Studium Zagospodarowania Przestrzennego Karchowic

03 kwietnia, 2023

Wójt Gminy zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany nr 2 Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Zbrosławice wraz z prognozą oddziaływania na środowisko, dla obszaru położonego w Karchowicach.

Wyłożenie odbywać się w dniach od 12 kwietnia 2023 r. do 15 maja 2023 r., w siedzibie Urzędu Gminy Zbrosławice, Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Planowania Przestrzennego, ul. Tarnogórska 34, 42-674 Kamieniec, pok. Nr 6 w godzinach pracy urzędu, wraz z publikacją na stronie internetowej Urzędu Gminy Zbrosławice www.bip.zbroslawice.pl w zakładce Dokumenty strategiczne/Projekty dokumentów planistycznych.

Dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie zmianami odbędzie się w dniu 19 kwietnia 2023 r. w Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach przy ul Oświęcimskiej 2a w godzinach od 16:00 do 17:00.

Natomiast uwagi do projektu można będzie wnosić do 6 czerwca.

Pełna infoormacja poniżej.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
doc OBWIESZCZENIE-wylozenie-studium-Karchowice.doc 23-04-03 13:55 33KB
pobierz
plik: OBWIESZCZENIE-wylozenie-studium-Karchowice.docGmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).