Piątek, 27 maja 2022r. | Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny
Pokaż menu

Wypełnij ankietę dotyczącą jakości życia oraz działalności LGD “Leśna Kraina Górnego Śląska”.

18 stycznia, 2022

Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Leśna Kraina Górnego Śląska” zapraszamy mieszkańców naszego regionu a zwłaszcza gmin, które są położone w obszarze działania LGD, do wyrażenia opinii na temat warunków życia w gminie. Zwracamy się również z prośbą o wypełnienie ankiety ewaluacyjnej dotyczącej funkcjonowania LGD w 2021 roku, która odnosi się m.in. do oceny pracy Biura LGD, realizowanych działań komunikacyjnych i wdrażania LSR. Zebrane informacje posłużą do doskonalenia jakości działań oraz dostosowania Lokalnej Strategii Rozwoju do potrzeb mieszkańców i regionu.

Obie ankiety są anonimowe, w celu ich wypełnienia proszę kliknąć w podane poniżej linki. Odpowiedzi będą zbierane do 28 stycznia.

Ankieta on-going (satysfakcja mieszkańców):https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeBEFTQwJ8YWlukWPM1INhHM0WL2wkTt0UFoTY_PMVX8bXdWQ/viewform?usp=sf_link

Ankieta funkcjonowanie:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdDoj64mdzE3WLNuH92nZ9B2LwLXJPAxa2giPS_ejHvbRUo2w/viewform?usp=sf_link
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).