Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Wypełnij ankietę o swojej okolicy

02 grudnia, 2020

Przypominamy i zachęcamy do wypełnienia ankiet, dotyczących kierunków zagospodarowania przestrzennego miejscowości Ptakowice, Wieszowa i Zbrosławice. Wypełniając je, mogą Państwo wypowiedzieć się na temat ważnych kwestii rozwoju gminy i przedstawić swoje pomysły służące poprawie jakości życia w swoim sąsiedztwie.

Ankiety realizowane są w ramach projektu Wspólna Przestrzeń – partycypacyjne planowanie przestrzenne w gminach” realizowanym przez Fundację Sendzimira i współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Zbrosławice: https://forms.gle/7TDkr81Yt88YWtkP7

Wieszowa: https://forms.gle/GcBxoz8Uir28eBDdA

Ptakowice: https://forms.gle/NenYGJuu4JmMiuB69
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).