Piątek, 23 października 2020r. | Imieniny: Marleny, Seweryna, Igi
Pokaż menu

Wyróżnieni przez marszałka

29 września, 2020

Dwóch młodych mieszkańców Zbrosławic - Dominik Sowa oraz Kacper Szajor, znalazło się w elitarnym gronie 29 uczniów, którzy otrzymali stypendia Województwa Śląskiego.

Stypendium jest wyróżnieniem indywidualnym dla szkół ponadpodstawowych, których zainteresowania wykraczają poza obowiązujący program nauczania i którzy mogą poszczycić się znaczącymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi lub sportowymi, oraz średnią ocen minimum 4,8. Na co dzień Dominik Sowa uczęszcza do Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im F. Chopina w Bytomiu, natomiast Kacper Szajor to uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach.

Gratulacje i powodzenia w dalszej nauce.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).