Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Zachęć mnie do segregacji – konkurs rodzinny

10 czerwca, 2020

Dlaczego warto segregować śmieci? Powodów jest mnóstwo. Od zmniejszenia ilości śmieci, przez obniżenie kosztów związanych z wysypiskami, aż po pozyskiwanie surowców wtórnych. Ważne, aby się do segregacji przekonać i ją stosować.

Właśnie dlatego Gmina Zbrosławice zaprasza całe rodziny do udziału w konkursie pn. „Zachęć mnie do segregacji”. Co należy zrobić? Wystarczy przygotować krótki filmik (30 do 60 sekund) lub prezentację (12 slajdów) zachęcającą, do segregowania odpadów, a następnie dostarczyć swoją pracę do Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Gminy Zbrosławice, przy ul. Wolności 89. Dla autorów najciekawszych prezentacji/filmów organizator przewidział atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Szczegóły w regulaminie. 

Zapraszamy do udziału!

kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Regulamin konkursu 20-06-10 13:47 916.98KB
pobierz
plik: Regulamin konkursu
docx Formularz zgłoszeniowy 20-06-10 13:50 18.09KB
pobierz
plik: Formularz zgłoszeniowyGmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).