Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

Zajęcia z hipoterapii w Ośrodku Jeździeckim Zbrosławice

16 kwietnia, 2021

Ośrodek Jeździecki Zbrosławice informuje, że w okresie od 1 maja 2021 do lutego 2022 (z przerwą od 26.06-30.08) realizowane będą zajęcia Hipoterapii dla dzieci i młodzieży do 18 r.ż. z orzeczeniem o niepełnosprawności z województwa śląskiego. Zajęcia będą finansowane ze środków PFRON w ramach projektu pt.: „KOŃ – wszechstronny rehabilitant ciała i ducha. Edycja VI.

W programie udział weźmie 20 dzieci, a każdemu z nich przysługiwać będą 32 zajęcia po 0,5 godziny każde. W poniedziałek na stronie internetowej ośrodka www.zbroslawice.info.pl pojawią się wnioski do wypisania przez chętnych na podstawie których, odbędzie się zakwalifikowanie uczestników do udziału w projekcie przez komisje kwalifikacyjną.

zdjecie: pixabay.com

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.