Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

Zamknięcie ul. Mickiewicza w Zbrosławicach.

24 kwietnia, 2020

Zarząd Dróg Powiatowych w Tarnowskich Górach informuje, iż w dniu 27 kwietnia 2020r. w godzinach dopołudniowych, w związku z wytycznymi PINBu zostanie zamknięty dla ruchu kołowego obiekt mostowy w ciągu drogi powiatowej 3222 S ul. Mickiewicza w miejscowości Zbrosławice. Objazdy kierowane będą przez Kamieniec. W obecnej chwili nie można jednoznacznie określić czasu zamknięcia ww. drogi.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).