Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Zapraszamy na zajęcia Jogi

27 lutego, 2023

Katarzyna Szota-Eksner - joginka w www.yogasana.pl, psychoterapeutka w szkoleniu, autorka książki o sile kobiet, autorka bloga www.her-story.pl zaprasza na zajęcia.  Joga Mocy, bo tak będą się nazywać, to oferta dla kobiet w każdym wieku i stanie ducha. Nie trzeba mieć żadnych doświadczenia lub specjalnych zwinności. Wspólnie  z prowadzącą uczestnicy będą pracować nad oddechem, dobrymi relacjami i świadomością ciała. No i przede wszystkim relaks gwarantowany.

Zajęcia będą odbywać się Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach przy ul. Oświęcimskiej 2 od 13 marca. Miesięczny koszt udziału w zajęciach to 70 zł. Zapisy prowadzi Biblioteka w Zbrosławicach pod nr tel. 32 233 70 80. Ilość miejsc jest ograniczona.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).