Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

Zaproszenie na konsultacje

11 maja, 2023
Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0 Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0

Wójt Gminy Zbrosławice zaprasza na spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców Gminy Zbrosławice, w ramach konsultacji społecznych projektu Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Zbrosławice do roku 2030, które odbędzie się w dniu 18.05.2023 r. (czwartek)
o godz. 16:00 w  Gminnej Bibliotece Publicznej w Zbrosławicach, ul. Oświęcimska 2a. 

Na spotkaniu przedstawiony zostanie projekt Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Zbrosławice do roku 2030, w tym m. innymi propozycje  przedsięwzięć rewitalizacyjnych, a także będzie zapewniona możliwość złożenia uwag.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).