Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Zasady uczestnictwa w Festiwalu sąsiedzkim Dramatalia 2020

04 września, 2020

 

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną w trakcie Festiwalu sąsiedzkiego „Dramatalia 2020” obowiązywać będą stosowne obostrzenia.

- Wejście na teren imprezy odbywać się będzie wyłącznie pod dmuchaną bramą Gminy Zbrosławice.

- Obok wejścia ustawiony zostanie namiot - biuro imprezy. Każda osoba wchodząca na teren imprezy zobligowana jest do podpisania oświadczenia o swoim stanie zdrowia i akceptacji regulaminu. Pod namiotem dostępne będą darmowe maseczki oraz środek do dezynfekcji rąk.

- Na terenie imprezy należy zakrywać usta i nos oraz utrzymywać 2-metrowy dystans (oczywiście maseczka może zostać zdjęta w strefie gastronomicznej w trakcie posiłku).

- Prosimy o siadanie w specjalnie wyznaczonym miejscach.

- Zarówno na stołach, jak i przy sanitariatach ustawione zostaną płyny do dezynfekcji rąk – zalecamy ich używanie.

- Stoły oraz sanitariaty będą dezynfekowane w trakcie imprezy.

- Na terenie imprezy znajdować się będą oznaczone pojemniki na środki ochrony osobistej.

- W budynku Biblioteki w Zbrosławicach, w trakcie Wystawy Koron Żniwnych obowiązywać będzie limit publiczności.

Powyższe zasady wprowadzone zostały w oparciu o wytyczne Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz rekomendację Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bytomiu.

Stosując się do powyższych zasad wszyscy będziemy mogli bezpiecznie korzystać z uroków tegorocznego Festiwalu sąsiedzkiego Dramatalia.

Poniżej regulamin imprezy.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
jpg Regulamin 20-09-05 09:24 1.71MB
pobierz
plik: RegulaminGmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).