Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Zwiedzaj, by otrzymać nagrody!

31 sierpnia, 2020

Podobnie, jak w trakcie tegorocznych obchodów Dnia Dziecka, również w weekend dramataliowy zapraszamy całe rodziny do udziału w grze terenowej. W skrócie – zarejestruj się, zwiedzaj, rób zdjęcia i odbieraj nagrody.

Do zabawy zapraszamy wszystkich, bez względu na miejsce zamieszkania. Na najmłodszych podróżników czekać będą upominki. Aby je uzyskać należy w dniach 4-6 września odbyć wycieczkę po Gminie Zbrosławice i sfotografować się na tle 3 z 6 wymienionych poniżej miejsc:

- Leśniczówka Księży Las

- nad Dramą

- ruiny kościoła w Ziemięcicach

- schron bojowy Regelbau 116a

- ośrodek jeździecki (lub zdjęcie z koniem)

- moja szkoła (zdjęcie ze swoją szkołą)

Ze zdjęciami (w aparacie lub telefonie) należy zgłosić się po odbiór nagród do biblioteki w Zbrosławicach, 6 września w godz. 16:00 – 18:00.

Na zgłoszenia czekamy pod tym adresem.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfNzHiKtb4BIeO0y0bLTm_qYjvMgxKZ2D1a0xD3arbI63Vkog/viewform?usp=sf_link

Zwiedzaj piękną Gminę Zbrosławice i zdobywaj nagrody!
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).