Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Zwiedzanie, rowery i zabawa czyli mikrowycieczki za nami

05 lipca, 2022

Ośrodki jeździeckie w Zbrosławicach i Wilkowicach nie mają już przed nami tajemnic. A to dzięki sobotnim mikrowycieczkom w ramach Święta GZM i akcji KierunekGZM. Dziękujemy serdecznie Ośrodkowi Jeździeckiemu ze Zbrosławic oraz Klubowi Jeździeckiemu Preria Wilkowice za pokazanie kawałka „końskiego życia”.

Było również aktywnie, bo przy okazji mogliśmy przejechać się rowerami po malowniczych terenach Gminy Zbrosławice. Na koniec przyszedł czas na beztroską zabawę w Parku Przygód Alele. Dziękujemy serdecznie za udział!
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).